Spring Valley: Farm Adventures

Macera Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut218.95 MB
  • Sürüm2.0.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciPlaykot Ltd

Spring Valley: Farm Adventures indir. Bulmaca Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Spring Valley: Farm Adventures ile kendinize bir çiftlik inşa ederek ekin yapmaya odaklanın. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Spring Valley: Farm Adventures oyununda, çeşitli görevleriniz olacak. Bu görevler doğrultusunda başarılı bir şekilde ilerlemeye odaklanın. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan bu heyecan verici oyunda görevleriniz doğrultusunda kazancınızı artırabilirsiniz. Herkesin sizi beklediği bir dağ gölünün kıyısında manzaralı bir koy bulun. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan ve yeni alanlar keşfetmenize odaklanan bu heyecan verici yapımda, stratejik bir şekilde ilerlemeye odaklanın.

Kendi peri maceranızda başrolü oynayın; bir aile kurun ve arkadaşlar edinin, kendi tarzınızda bir çiftlik yaratın ve aile heyecanı arayanların ünlü malikanesi Foggs'a yeni bir soluk getirin. Pastoral aile çiftliğinize geri dönün, pillerinizi şarj edin, ardından romantizm ve hareketli anlarla dolu vahşi bir dünyada heyecan verici ve eğlenceli maceraya başlayın. Birbirinden farklı seçenekleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Spring Valley: Farm Adventures sayesinde, boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz. Harika arkadaşlar, aşk, çiftlik ve hayvanlar, yerel halkın hikayeleri ve aile sırlarınızın yanı sıra yemyeşil manzaralar gözlerinizin önünde açılacak.

Spring Valley: Farm Adventures indir

Oyunun her bir alanında seyahat edin, inşa edin ve bir çiftlik kurarak bulmacaların her birini çözebilirsiniz. Kendinize bir dünya inşa edin ve arkadaşlarınız ile maceranın içerisinde yer almaya odaklanın. En büyük köyü ve çiftliği inşa ederek oyun içerisinde çok daha başarılı bir deneyim yaşamaya hazır olun. Mahsulleri hasat edin, hayvanlarınızı besleyin, şehirdeki halk ve keşif gezileri için ürünler üretin ve yeni tarifler keşfedin. Çiftlik inşası size nasıl sıkı çalışacağınızı öğretecek ve ardından sonucun tadını çıkaracak. Aile konağında saklı gizemi ve sırları ortaya çıkarın ve çözün ve onu yemyeşil bir bahçe ve ilgi çekici bir ambiyans ile muhteşem bir ev haline getirin. Burada sizin kasabanız olacak. Bu kasabayı geliştirmek için görevlerinizin her birini başarıyla sonlandırmaya odaklanın.

Kara macerasının tüm karakterleriyle tanışın. Cesur Sid ve kedisi Kaptan Köfte, güzel Madeline, kibar ruhlu Matthew ve karizmatik kız kardeşi Tiffany, şehre gitmenizi bekleyemez. Oyundaki karakterlerle arkadaş olun. Her şey çiftlikle ilgili değildir. Hediyeler ve eğlenceli hikayenin daha fazlasını almak için randevulara çıkın veya onlara yardım edin. Yeni arkadaşlarınızla bir yolculuğa çıkın, orman köyünün eşsiz ve vahşi köşelerini keşfedin. Keşif gezilerinde bağımlılık yapan bulmacaları çözün, yeni sırlar saklayan binaları düzeltin ve nadir kaynaklar toplayın.

Spring Valley: Farm Adventures indir