Spring Valley: Farm Adventures

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • Geliştirici

Spring Valley: Farm Adventures indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek dahil olacağınız Spring Valley: Farm Adventures oyununda, nefes kesen bir mücadelenin içerisinde yer almaya hazır olun. Özgün taktiklerinizi kullanarak hızla ilerlemek için sizde Spring Valley: Farm Adventures oyununda ücretsiz olarak zaman geçirebilirsiniz. Herkesin sizi beklediği bir dağ gölünün kıyısında manzaralı bir koy bulun. Kendi peri maceranızda başrolü oynayın. Bir aile kurun ve arkadaşlar edinin, kendi tarzınızda bir çiftlik yaratın ve aile heyecanı arayanların ünlü malikanesine yeni bir soluk getirin.

Pastoral aile çiftliğinize geri dönün, pillerinizi şarj edin ardından romantizm ve hareketli anlarla dolu vahşi bir dünyada heyecan verici ve eğlenceli maceraya başlayın. Harika arkadaşlar, aşk, çiftlik ve hayvanlar yerel halkın hikayeleri ve aile sırlarınızın yanı sıra yemyeşil manzaralar gözlerinizin önünde açılacak. Seyahat edin, inşa edin, yetiştirin, bir çiftlik bulmacasını çözün ve Spring Valley'in eşsiz dünyasında sağlam arkadaşlar bulun. En büyük köyü ve çiftliği inşa et! Mahsulleri hasat edin, hayvanlarınızı besleyin, şehirdeki halk ve keşif gezileri için ürünler üretin ve yeni tarifler keşfedin. Çiftlik inşası size nasıl sıkı çalışacağınızı öğretecek ve ardından sonucun tadını çıkaracak.

Spring Valley: Farm Adventures indir

Aile malikanesinde saklı gizemi ve sırları ortaya çıkarın ve çözün ve onu yemyeşil bir bahçe ve ilgi çekici bir ambiyans ile muhteşem bir ev haline getirin. Burada en iyi adımlaro atarak ilerleyebilir ve oyunun kazananı olabilirsiniz. Kara macerasının tüm karakterleriyle tanışın ve çevrenizi genişleterek oyun alanında hızla ilerleme kat edin. Cesur Sid ve kedisi Kaptan Köfte, güzel Madeline, kibar ruhlu Matthew ve karizmatik kız kardeşi Tiffany, şehre gitmenizi bekleyemez. Oyundaki karakterlerle arkadaş olun. Hediyeler ve eğlenceli hikayenin daha fazlasını almaları için onlara yardım edin. Birbirinden farklı oyun içerikleri ile dikkatleri üzerine toplayan bu heyecan verici oyunda kazanan kişi olmak adına gelişim sağlamaya odaklanın.

Yeni arkadaşlarınızla bir yolculuğa çıkın, orman köyünün eşsiz ve vahşi köşelerini keşfedin. Keşif gezilerinde bağımlılık yapan bulmacaları çözün, yeni sırlar saklayan binaları düzeltin ve nadir kaynaklar toplayın. Spring Valley, rahatlatıcı ve eğlenceli çiftlik RPG gündelik oyunları kategorisine girer. Pastoral aile çiftçiliğinin tadını çıkarın, mobil hasat toplayın, bağlantılar kurun ve aşık olun. Rüya gibi bir peri köyünde hayatı dolu dolu yaşayın. Heyecan verici ev çiftçiliği oyununda heyecan verici bir deneyim yaşamanın heyecanını yaşamaya hazır olun.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Spring Valley: Farm Adventures indir